^^^ POMOC KUCHENNA ^^^ Hotel w Titisee-Neustadt

KONTAKT

Rudzica - Dodane przez pracahotel24 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia ^^^ POMOC KUCHENNA ^^^ Hotel w Titisee-Neustadt

OPIS STANOWISKA

Na zlecenie naszego klienta (Hotel w Titisee-Neustadt) aktualnie poszukujemy pomocy kuchennej.

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Nasza oferta:

-umowa o prace bezpośrednio z pracodawcą
-praca w pełnym wymiarze godzin / 5 dni w tygodniu po 9 godz.
-możliwość długotrwałej współpracy
-zarobek wynosi około 1000 netto
-gwarantujemy bezplatne wyżywienie i zakwaterowanie
-pomoc przy załatwieniu wszystkich pozostałych formalności
-polskiego koordynatora na miejscu

Serdecznie zapraszamy do przesylania CV.

+48 570 398 301

Z góry dziękujemy, ze Państwo zaufali naszej firmie.

PRACA-HOTEL
Vitenhofweg 5 79653 Lenzkirch
+48 570398301
info#praca-hotel.pl
ww.praca-hotel.pl

Mapa RudzicaProfil założony 8 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - ^^^ POMOC KUCHENNA ^^^ Hotel w Titisee-Neustadt

Polecane, ciekawe strony z Żywca. Prowadzisz serwis o Żywcu lub zwiazany z Żywiec - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Internetowy Serwis z Żywca !Zobacz stronę Żywiec Online !Zobacz stronę Internetowy Serwis Miejski Żywaca !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Żywiec City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Żywca: Bielsko Biała ogłoszenia - Wadowice darmowe ogłoszenia - Oświęcim ogłoszenia bezpłatne - Tychy ogłoszenia - Żory sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję